Skontaktuj się z nami 883151278

NICE WINGO 3524 HI SPEED

  • Kod produktu: NICE WINGO 3524 HI SPEED
  • Dostępność: W magazynie
  • 2,999.99 zł

  • Cena netto: 2,439.02 zł

Zestaw do bram dwuskrzydłowych zawiera: 2 szybkie siłowniki posiadające wydłużony korpus, dzięki czemu za jego pomocą łatwo i bez problemu zamontujemy siłowniki na znacznie większych bramach skrzydłowych osadzonych nawet na murowanych słupkach o dużym przekroju, z ogranicznikiem krańcowym przy otwieraniu, centrala sterująca MC824H, radioodbiornik z kodem dynamicznie zmiennym SMXI, 1 piloty dwukanałowe z kodem dynamicznie zmiennym FLO2RE, fotokomórki EPMB.


ZESTAW NICE WINGO 3524 HI-SPEED Do Bram o Długość skrzydła do 3,0mb. Ciężar do 100 kg.


Zestaw z napędem szybszymy niż kiedykolwiek: otwarcie do 90° może trwać tylko 10* sekund!.


Istotne zalety dla konsumentów:

Siłowniki: Szybki siłownik otwarcie do 90° może trwać tylko 10* sekund,niezawodne i ciche dzięki zastosowaniu opatentowanego układu wewnętrznych komponentów i mniejszej ilości ruchomych części. Wyposażony w wygodny mechanizm odblokowania awaryjnego w przypadku braku zasilania,który umożliwia otwieranie i zamykanie bramy w trybie ręcznym.Amperometryczny system wykrywania przeszkody - służy do wykrywania ewentualnych przeszkód, które mogą wystąpić podczas normalnego ruchu bramy. Dzięki tej funkcji, w chwili napotkania na przeszkodę, napęd zatrzymuje bramę i zmienia kierunek jej ruchu.Funkcja płynnego zwolnienia podczas zamykania i łagodnego startu – polega na zmniejszeniu prędkości tak, aby uniknąć silnego szarpnięcia w momencie otwierania lub zamykania bramy. Dzięki temu brama pracuje płynnie i nie hałasuje podczas pracy. Funkcja fototest – przed każdym ruchem bramy centrala automatycznie sprawdza, czy fotokomórki są sprawne i gdy wszystko działa jak należy, brama zostaje wprawiona w ruch. Funkcja furtki, czyli częściowego otwarcia bramy lub jednego skrzydła – dzięki niej gdy idziesz pieszo lub jedziesz rowerem nie musisz czekać aż brama całkowicie się otworzy i zamknie. Napęd samohamowny, co oznacza że brama blokuje się mechanicznie po zatrzymaniu pracy silnika. Dzięki temu nie ma konieczności dodatkowego mechanicznego ryglowania bramy przy użyciu zamka, ani nie jest możliwe jej ręczne otwarcia.

Centralę MC824H  Centrala zarządza pracą max. dwóch siłowników 24V z enkoderem (licznik obrotów wału silnika). Enkoder zapewnia milimetrową precyzję ustawienia parametrów bramy bez potrzeby stosowania ograniczników krańcowych.Funkcja autoprogramowania, dzięki której siłowniki w czasie programowania automatycznie zapamiętują położenia krańcowe bramy, czyli pamiętają jak brama maksymalnie może otworzyć skrzydła przy każdym otwieraniu. Ośmiostopniowa regulacja prędkości ruchu bramy. Funkcja furtki, czyli częściowego otwarcia bramy lub jednego skrzydła.Funkcja zmniejszenia naprężenia - polega ona na krótkim uruchomieniu siłowników w stronę przeciwną do ostatnio wykonanego manewru (zamykania), co powoduje zmniejszenie siły z jaką oba siłowniki dociskają skrzydła bramy. Zmniejsza to naprężenie w siłowniku, a co za tym idzie odkształcenia w skrzydle bramy. 

Ekonomiczny: funkcja oszczędzania energii.

Zawsze pracuje: dzięki akumulatorowi awaryjnemu PS124 (opcja), siłowniki otworzą i zamkną bramę, nawet w przypadku braku zasilania.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry