Skontaktuj się z nami 883151278

NICE Robus 500 Hi-Speed

  • Kod produktu: Robus 500 Hi-Speed
  • Dostępność: W magazynie
  • 2,400.00 zł

  • Cena netto: 1,951.22 zł

Napęd ROBUS500 HS do bram przesuwnych o ciężarze do 500 kg z wbudowaną centralą sterującą BLUEBUS. Mocny, szybki, z zaawansowaną elektroniką. Dzięki zaawansowanym parametrom technicznym otwarcie bramy odbywa sie w sposób cichy i płynny.

Wygoda:

Idealny do pracy szybkiej: prędkość przesuwu 40-60%, wyższa od standardowych produktów na rynku, nawet do 44cm/s.

Funkcja furtki, czyli częściowego otwarcia bramy - dzięki niej gdy idziesz pieszo lub jedziesz rowerem nie musisz czekać aż brama całkowicie się otworzy

Funkcja automatycznego zamknięcia bramy - z możliwością ustawienia czasu, po jakim brama zamknie się po wjeździe pojazdu, dzięki czemu nie musisz pamiętać o samodzielnym zamknięciu bramy.

Bezpieczeństwo:

Napęd samohamowny, co oznacza że brama blokuje się mechanicznie po zatrzymaniu pracy silnika. Dzięki temu nie ma konieczności dodatkowego mechanicznego ryglowania bramy przy użyciu zamka, ani nie jest możliwe jej ręczne otwarcie. 

Amperometryczny system wykrycia przeszkody - służy do wykrywania ewentualnych przeszkód, które mogą wystąpić podczas normalnego ruchu bramy. Dzięki tej funkcji, w chwili napotkania na przeszkodę, siłownik zatrzymuje bramę i zmienia jej kierunek ruchu.

Funkcja fototest - przed każdym ruchem bramy centrala automatycznie sprawdza, czy fotokomórki są sprawne i gdy wszystko działa jak należy, brama zostaje wprawiona w ruch.

Funkcja autoprogramowania, dzięki której siłownik w czasie programowania automatycznie zapamiętuje położenia krańcowe bramy, czyli pamięta jak brama maksymalnie może się otworzyć przy każdym ruchu.

Najwyższa funkcjonalność i technologia:

Siła, tryb pracy, prędkość mogą być regulowane na 8 poziomach. Kiedy nie jest używany przechodzi w tryb "uśpienia" znacznie redukując zużycie energii.

Funkcja płynnego zwolnienia podczas zamykania i łagodnego startu - polega ba zmniejszeniu prędkości tak, aby uniknąć silnego szarpnięcia w momencie otwierania lub zamykania bramy. Dzięki temu brama pracuje płynnie i nie hałasuje podczas pracy.

Możliwość podłączenia akumulatora, dzięki czemu urządzenie będzie otwierać bramę nawet w przypadku braku zasilania.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry